Naujas gaminių asortimentas

UAB „Skardų fabrikas“, plėsdamas savo gaminių asortimentą, pradėjo gaminti skardines profiliuotas tvoras. Gaminame eglutės ir žaliuzi profilių tvoras. Taip pat parduodame skardines tvoralentes. „Eglutės“ tipo tvora gaminama iš 0,5 mm storio skardos matinio arba poliesterio padengimo. Ši tvora vienas geriausių pasirinkimų siekiant, kad tvoros vaizdas ir permatomumas būtų vienodas iš kiemo ir iš išorės pusės. Todėl tokią tvorą dažnai pasirenkama kuomet kaimynai dalijasi tvoros įrengimo kaštus.

 

Kitas gaminamas profilis tai žaliuzi tipo tvora. Žaliuzi tipo tvora yra bene labiausiai paplitęs skardinės tvoros profilis. Laiko patikrintas gaminys mūsų klientams siūlomas iš 0,5 mm storio matinio arba poliesterio padengimo skardos. Profilio unikalumas tai, kad iš kiemo pusės yra didesnis permatomumas nei iš išorinės pusės. Šis profilis puikiai tinka tiems kas siekia maksimalaus privatumo savo kieme.

 

Taip pat galime pasiūlyti skardines tvoralentes. Siūlome tvoralentes, kurių plotis 11 arba 11,5 cm. Polo  tvoralentės gaminamos 11 cm pločio  iš 0,45 mm storio skardos ir gali būti matinio bei poliesterio padengimo. Emka tvoralentės gaminamos 11,5 cm pločio iš 0,5 mm storio skardos ir gali būti matinio arba poliesterio padengimo. Emka profilis yra tvirtesnis ir rekomenduojamas kai reikia aukštesnės tvoros.

 

Kreipdamiesi į mus klientai visada gaus išsamias konsultacijas. Visus gaminius pasiūlysime geriausiomis kainomis. Savo gaminiams suteikiame garantijas.