STOGO DANGA “KLASIKA”

stogo danga klasika

Mūsų gaminama plieninė stogo danga ,,Klasika” yra tiesių linijų, su dviem standumo briaunomis, turi Click Lock sistemą, todėl montavimas nėra sudėtingas. Ši danga tinka mažo nuolydžio stogams nuo 7° arba 12,28%. Siūlome lygaus arba rifliuoto paviršiaus profilius.

Galimi lapo ilgiai: min. 20 cm, max. 10 m

Dengiamas plotis: 48 cm; Bendras plotis: 52 cm

Skardos storis: 0,5 mm

Galimas padengimas: cinkas; alucinkas; poliesteris; spalva pagal RAL (mūsų RAL spalvynas čia)

Mūsų siūlomi gaminiai profiliuojami iš aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu pasižyminčios gamintojų DongBu ir ArcelorMittal plieninės skardos, kurios atitinka visus Europos standartus. Didžiuojamės, kad ilgalaikės patirties dėka išplėtėme klientų ratą ne tik Baltijos, bet ir Skandinavijos šalyse. Nors šiuo metu rinkoje yra didžiulis stogo dangų gamintojų pasirinkimas, džiaugiamės, galėdami savo klientams pasiūlyti patikimus, individualius ir laiko patikrintus produktus.

Plieninė stogo danga turi didžiulį privalumą – yra lengviausia stogo danga rinkoje. Vieno kvadratinio metro svoris su stogo konstrukcija beveik 10 kartų mažesnis nei keraminių ar betoninių čerpių.  Tai padeda sumažinti ne tik darbo, bet ir komplektuojančiųjų stogo detalių išlaidas.

Klientams siūlome  platų  spalvų spektrą, kuris leidžia suderinti stogo bei fasado dangas net patiems išrankiausiems. Taip pat siūlome išskirtinio dizaino „Printech” technologija pagamintą žaliavą – įvairių tipų medžio bei akmens imitacijos skardą.

Klauskite
Atsiųskite mums failą (.jpg,.png,.doc,.pdf)