PLIENINĖS ČERPĖS

Cerpiu_stogas Tai yra populiariausia gyvenamųjų namų stogo danga-ji yra ilgaamžė, lengvai montuojama, nebrangi, nereikalaujanti specialios priežiūros. Tinka stogams, kurių nuolydis ne mažesnis kaip 14 laipsnių.

Plieninių čerpių techniniai matmenys

cerpe_admante

Čerpė AUSKA

Galimi lapo ilgiai: min. 20 cm, max. 6,6 m

Dengiamas plotis: 1,13 m;  Bendras plotis: 1,18 m

Storis: 0,5 mm

Cerpe_monterrey

Čerpė SKALVIS

Galimi lapo ilgiai: min.- 20 cm, maks.- 7,5 m

Dengiamas plotis – 1,10 m Bendras plotis – 1,19 m

Storis- 0,5 mm

Galimi padengimai:  Poliesterio ir  Puralo pagal RAL (mūsų RAL spalvynas čia)

Spalvų TOP 10

 3005 cerrpe  3009 cerpe  3011cerpe  6005cerpe  6020cerpe
 7024cerpe  8004 cerpe  8017cerpe  8019cerpe  9005 cerpe

Mūsų siūlomi gaminiai profiliuojami iš aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu pasižyminčios gamintojų DongBu ir ArcelorMittal plieninės skardos, kurios atitinka visus Europos standartus. Didžiuojamės, kad ilgalaikės patirties dėka išplėtėme klientų ratą ne tik Baltijos, bet ir Skandinavijos šalyse. Nors šiuo metu rinkoje yra didžiulis stogo dangų gamintojų pasirinkimas, džiaugiamės, galėdami savo klientams pasiūlyti patikimus, individualius ir laiko patikrintus produktus.

Plieninė stogo danga turi didžiulį privalumą – yra lengviausia stogo danga rinkoje. Vieno kvadratinio metro svoris su stogo konstrukcija beveik 10 kartų mažesnis nei keraminių ar betoninių čerpių.  Tai padeda sumažinti ne tik darbo, bet ir komplektuojančiųjų stogo detalių išlaidas.

Klientams siūlome  platų  spalvų spektrą, kuris leidžia suderinti stogo bei fasado dangas net patiems išrankiausiems. Taip pat siūlome išskirtinio dizaino „Printech” technologija pagamintą žaliavą – įvairių tipų medžio bei akmens imitacijos skardą.

Klauskite
Atsiųskite mums failą (.jpg,.png,.doc,.pdf)